Dvoulůžkový pokoj DeLuxe

Popis pokoje

Vítáme vás v našem prostorném pokoji DeLuxe o rozloze 36 m². Pokoj nabízí pohodlné postele s vysokými matracemi a nočními stolky, které jsou vybaveny protialergickým ložním prádlem a zatemňovacími závěsy pro vaše pohodlí. V pokoji je k dispozici praktický kufr box a prostorné skříně s dostatkem úložných prostor pro vaše věci. Můžete si uvařit kávu nebo čaj přímo na pokoji s naším kávovým a čajovým setem. Pro vaše zábavu je zde satelitní LCD TV a Wi-Fi připojení k internetu.

V koupelně najdete sprchový kout, umyvadlo na desce a závěsné Rimfree WC. K dispozici jsou také dostatečné odkládací plochy a velkoplošné barevně osvětlené zrcadlo. Pro vaše pohodlí má koupelna podlahové a žebříkové topení.

V pokoji je také elektronický trezor a minibar pro vaše cennosti a osvěžující nápoje. Kromě toho, pokoj nabízí psací stůl s lampou, židle a křesla pro vaše pracovní potřeby. Vysoké stropy a velká okna přinášejí do pokoje příjemný pocit prostornosti a světla.

V pokoji se mohou pohodlně ubytovat až tři osoby, včetně možnosti objednání postýlky. Vybavení pokojů zahrnuje také ústřední topení, klimatizaci a ovladatelné venkovní markýzolety. Pokoj je vhodný pro nekuřáky a můžete si objednat i toaletní potřeby zdarma. Pokud přivezete svého domácího mazlíčka, za cenu 350 Kč může zůstat s vámi v pokoji. Denní úklid je samozřejmostí. Přijďte a užijte si pohodlný a luxusní pobyt v našem hotelu.

Parametry pokoje

Počet osob: 2+1
Velikost pokoje: 36 m²
Postele: 2+1

Fotogalerie