Dvoulůžkový pokoj Standard

Popis pokoje

V pokoji Standard najdete veškeré vybavení, které potřebujete k pohodlnému pobytu. Vychutnejte si klimatizovaný prostor s podlahovým topením a chlazením, který lze ovládat podle vašich představ. Pokoj má velká okna s ovladatelnými venkovními markýzolety, aby jste si mohli užívat světlo i soukromí. Relaxujte v postelích s vysokými matracemi a nočními stolky a užijte si pobyt s minimálními alergickými reakcemi díky protialergickému ložnímu prádlu.

Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem na desce, závěsným Rimfree WC, velkoplošně osvětleným zrcadlem a dostatkem odkládacích ploch. Využijte bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, satelitní LCD TV, elektronický trezor a minibar. Pokoj má také psací stůl s lampou, židle, křesla, prostorné skříně a dostatek úložných prostor, praktické kufr boxy, zatemňovací závěsy a měkké koberce.

Pokoj Standard nabízí 2 pohodlná lůžka a rozlohu místnosti 23 m² s vysokými stropy. Pokoj má telefon, ústřední topení a denní úklid. Fén na vlasy je k dispozici na vyžádání. Pokoj je nekuřácký a domácí mazlíčci jsou povoleni za poplatek. Součástí vašeho pobytu jsou ručníky a toaletní potřeby zdarma.

Parametry pokoje

Počet osob: 2
Velikost pokoje: 23 m²
Postele: 2

Fotogalerie