Rodinné studio pro 4 osoby

Popis pokoje

Rodinné studio pro 4 osoby je prostorný pokoj s kuchyní a jídelnou. Vybavení pokoje zahrnuje podlahové topení, vzduchotechniku, chlazení, ovladatelné venkovní markýzolety, Wi-Fi připojení k internetu, satelitní LCD TV, elektronický trezor, minibar, postele s vysokými matracemi a nočními stolky, protialergické ložní prádlo, zatemňovací závěsy, praktické kufr boxy, prostorné skříně a dostatek úložných prostor, psací stůl s lampou, židle, křesla, vysoké stropy, velká okna a měkké koberce.

Vybavení koupelny zahrnuje sprchový kout, umyvadlo na desce, závěsné Rimfree WC, velkoplošné barevně osvětlené zrcadlo, dostatek odkládacích ploch, podlahové a žebříkové topení.

Další vybavení zahrnuje postýlku, telefon, satelitní TV, trezor, klimatizaci, vysokorychlostní bezdrátové internetové připojení, hotelový textil, lednici, fén na vlasy na vyžádání, ústřední topení, kuchyňku, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, závěsy, ručník navíc, denní úklid, toaletní potřeby zdarma a samostatnou jídelnu. Typy postelí jsou vhodné pro 4 osoby.

Tento pokoj nabízí nádherný výhled na město a je nekuřácký. Domácí mazlíčci jsou povoleni za příplatek 350 Kč.

Parametry pokoje

Počet osob: 4
Velikost pokoje: 101 m²
Postele: 4

Fotogalerie